KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8715156
nr 871 5156
Akvareller
2 st, Birger Ohlsson, signerad. , "Julnatten" och "Jullovet"
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 januari 2014
kl 20:06:31
27/1 16:20:56
27/1 19:50:37
150 kr